Laboratorium sukcesu

Wspólnie osiągniemy Twój cel!

O nas

pilkarz-1

Najważniejszy jest Twój postęp! Nie patrzymy na zegarek!

Szukasz oferty treningów indywidualnych w Krakowie, gdzie możesz liczyć na profesjonalne szkolenie piłkarskie dla dzieci i młodzieży?

Sprawdź naszą ofertę! Celem Laboratorium Sukcesu jako niezwykłej formy akademii piłkarskiej w Krakowie jest stworzenie każdemu z Was warunków do ukierunkowanego rozwoju. Nieważne, na którym etapie w drodze do swojego celu jesteś; nieistotne, ile błędów popełniłeś po drodze; nieważne, ile zrobiłeś kroków w tył – pomożemy Ci wejść na ścieżkę do marzeń i osiągnąć je szybciej niż się spodziewasz. Nauka gry w piłkę nożną jest złożonym procesem — dzięki nam możesz zostać profesjonalistą!

Nie jesteśmy typową szkółką piłkarską w Krakowie! To, co nas wyróżnia, to kompleksowość działania, sprawdzony i unikalny proces szkoleniowy oraz indywidualne podejść do każdego zawodnika. Podczas wieloletniego doświadczenia stworzyliśmy swój autorski plan na Ciebie — plan, który pomoże rozwinąć Twój potencjał! Od A do Z! Ważne pojęcia cechujące nasz projekt to: indywidualizacja i optymalizacja. Detale. Ocena i planowanie. Periodyzacja treningu.

Profesjonalne szkolenie indywidualne dla dzieci i młodzieży w Krakowie
Laboratorium Sukcesu to innowacyjny projekt szkoleniowy oferujący profesjonalny program treningowy dla dzieci i młodzieży. Nie jesteśmy zwykłą akademią piłkarską! Piłka nożna w Małopolsce prężnie się rozwija, a nas wyróżnia profesjonalizm, indywidualne podejście do zawodnika, kompleksowość działania i najwyższej klasy sprzęt treningowy, analityczny i zdrowotny. Co oferujemy w Laboratorium Sukcesu?

Indywidualne treningi piłkarskie — obejmują technikę, działania taktyczne i indywidualne, rozwój percepcji i umiejętności szybkiego reagowania na boisku;

treningi motoryczne — stawiamy tutaj na rozwój wytrzymałości szybkościowej i biegowej, testy sprawnościowe, ocenę i analizę zdolności motorycznych itp.;

treningi mentalne — zawierają ćwiczenie koncentracji, skupienia, radzenia sobie ze stresem, kontrolę emocji, budowanie motywacji i pewności siebie;

trening rozumienia gry i analizę;

szkolenie z wykorzystaniem najwyższej klasy zaplecza akcesoryjnego.

Interesują Cię treningi indywidualne w Krakowie? W Laboratorium Sukcesu opieramy się na programie szkolenia zgodnie z wytycznymi UEFA i PZPN. Pracujemy według innowacyjnego systemu nauczania i rozwoju młodego sportowca, W naszym projekcie jako innowacyjna szkółka piłkarska uczymy perfekcyjnego panowania nad piłką, techniki i zasad taktycznych.

Nauka gry w piłkę nożną u nas to także obozy piłkarskie dla dzieci w Krakowie, zarówno letnie, jak i zimowe. Piłka nożna dla dzieci wymaga odwagi. W Laboratorium Sukcesu jesteśmy odważni, bo bierzemy odpowiedzialność za to, czego chcemy Cię nauczyć. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt treningowy i diagnostyczny oraz kadrę trenerską z doświadczeniem na najwyższym poziomie w Polsce. Jeśli zatem interesuje Cię piłka nożna dla dzieci i młodzieży w Krakowie, dołącz do nas — wspólnie osiągniemy Twój cel!

Oferta

Przygotowana do Twoich potrzeb:

White

170 zł

za trening
150 przy jednorazowej wpłacie*
Labolatorium-sukcesu-Białe

Black

140 zł

za trening
125 przy jednorazowej wpłacie*
Labolatorium-sukcesu-goldd

Gold

120 zł

za trening
110 zł przy jednorazowej wpłacie i 100 zł w przypadku rodzeństwa**

Oferta poza pakietami:​

Trening Indywidualny

cena: 250 zł / zawodnik

Trening indywidualny poza pakietem. Obejmuje program szkoleniowy dopasowany pod określone przez zawodnika detale wraz z analizą. Formuła 1v1 (Trener – Zawodnik).

Testy

cena: 100 zł / zawodnik

Pakiet testów opracowanych przez Laboratorium Sukcesu (Skills, Body, Mind, Understand). Oferta dotyczy 4 wybranych testów przez zawodnika lub Akademię.

Analiza meczowa

cena: od 249 zł

Szczegółowe nagranie spotkania z udziałem danego gracza, opis i analizą gry. Materiał może przyjąć formę promocji zawodnika,

Eventy

cena: 200 zł /h (+ dojazd)

Urodziny – Turnieje – Imprezy Sportowe – Dni otwarte i wiele innych! Przedstaw nam swoje wydarzenie, a my zadbamy o resztę!

Trening z psychologiem sportu

cena: 120 zł

Profesjonalny trening umiejętności mentalnych, który pozwala lepiej rozumieć i kontrolować ciało i emocje młodych adeptów futbolu.

Trening z fizjoterapeutą

cena: 120 zł

Specjalistyczne zajęcia z fizjoterapeutą pozwolą skupić się na zapobieganiu urazom, wyzbyciu się nieprawidłowych wzorców ruchowych oraz leczyć doraźne dolegliwości.

 

Zaufali nam

Nasi Partnerzy

Adres:

ul. Dekerta 21, Kraków

kONTAKT:

tel: +48 502 796 180

e-mail:
kontakt@laboratoriumsukcesu.pl

Dołącz do Nas!

Masz pytania dotyczące treningów lub obozów?
Skorzystaj z formularza, zadzwoń, bądź wyślij e-mail!

Śledź Nas na: